marg
Nakon skinutih sankcija od strane budaletine iz Bele kuće sveznalice su tvrdile kako će sada Dodik biti manji od makova zrna, jer je kupio “oprost greha” imovinom BiH na teritoriji GENOCIDNE TVOREVINE i izjavio lojalnost BiH ustavu i Šmitu. Ja sam opet tvrdila da je on potpuno lud čovek, da se ne ume kontrolisati a zlo i bahatost su mu karakterne osobine i uzevši u obzir te činjenice, bice gori nego ikada pre.
Je li bilo tako? Jeste, dragi moji “analitičari”!
Da li će takozvani “respektabilni” profesor ikada biti stvarni, makar privremeni prdsednik GENOCIDNE TVOREVINE, napisala sam kad je određen za kandidata. Napisala sam da će se taj pitati koliko i njihov šef voznog parka. Mnoge sveznalice su me učile pameti, tvrdili da je Dodik “pokojni”, da je odsvirao svoje, da će zdimiti pre izbora u Rusiju… Kad im je počela kampanja, odmah se videlo ko je i dalje glavni baja u GT. U izbornoj kampanji glavni je bio Dodik a ne “rešpektabilni” profešur. On je držao govore, oko njega je bilo uvek po dvadesetak mikrofona u rukama medijskih mediokriteta, beležila se svaka njegova glupost, svaka uvreda i ponižavanje drugih naroda i pojedinaca. Nakon izbora opet je on proglasio pokradenu pobedu a još korumpiraniji CIK je expresno priznao. Odmah je razgulio sa “rešpektabilnim” u Budimpeštu kod nacističkog feldmaršala Orbana. Opet je on bio gost a ne zvanični predsednik. Dva najveća gada u istoriji koja su opoganila prekrasnu Budimpeštu, su marširali prvi a “rešpektabilni” ja kaskao za njima sa genocidašicom Tršić-Babićkom. Na zajednickim slikama se vidi da je čak i ta genocidašica ispred njega.
Mediji nas sada uveseljavaju sa breaking news – “Građanin Dodik zabranio koncert Ace Lukasa na Jahorini”- Lepo. Ja o Aci Lukasu nemam ni jednu lepu reč kazati. Kao muzički pedagog mogu samo žaliti za profuckanim vanserijskim talentom, bez premca na ex YU estradnoj sceni. Izvanredan pijanista, klavijaturista, svestran pevač dobrih glasovnih mogućnosti je poklekao pred Acom Lukasom, kockarom, pijanicom, narkomanom, nacionalistom, Vučićevim miljenikom. No niko nema pravo pogotovo obični građanin koji ima karakterne osobine gore od njega da mu zabranjuje rad. To pravo nema ni “rešpektabilni profešur”, ni četnik Stevandić, ni predsednik Vlade GT. To pravo pripada samo publici. Dodik je od GENOCIDNE TVOREVINE NAPRAVIO PRIVATNi GENOCIDNI ĐILKOŠLAND (GĐ). Ima svoju teritoriju, svoju imovinu, svoju vladu, svog “prešidenta” i svoju mutavu opoziciju.
Dakle, još ćemo mi vidjeti čudna jada od Dodika gada. I sam je rekao da na ovim izborima mogu birati koga hoće, ali on će biti predsednik do sledećih izbora i on ce “voditi” srpski narod. Jadna majka tom narodu a bogami i nama sa njima. Nema sumnje da će u narednim mesecima činiti sve da obesmisli već obesmišljenu državu BiH, sve institucije i svaki boljitak građana. Videćete, opet ce svoje prispela dugove (i izgubljene arbitraže) utrpati nama. Opet će sa snajperistom Vučićem praviti haos u Srbiji i kod nas, opet će zaduživati GT i krasti pare iz njihovog budžeta a nije daleko od pameti da ce u simbiozi sa istim takvim gadovima od Mostara i Konjica grada, opuhati budžet FBiH.
Najavljuju početak gradnje najvećeg tunela u Europi (deonica Bradina – Konjic), gde neće drpisati milione nego milijarde. Grčevita je borba za Južnu interkonekciju, gde sva trojica očekuju stotine miliona na svojim računima. Uz sve to gore napisano, Dodik instalira svog naslednika na sve funkcije, partijske i državne. Sin Igor je dobro ispekao porodični zanat. Kakav otac, takav sin. Za sada senior je maloumni krokodil a sin isti takav aligator.
Dodik ne voli Bosnu, to je fakat. Iako se okotio u Bosni, iako mu je Bosna majka, on je mrzi i pušta himnu Srbije na zvaničnom “međudržavnom” susretu sa fašistickim govnetom Sijartom. Tom mađarskom fašistickom klovnu su dodelili počasni doktorat (Vredi mu kao i diploma Irfana Čengića)… Zašto je Dodik takav. Dugo sam to istraživala i došla do zaključka de je Dodik obična smlata kojoj mediji daju prevelik značaj, da je izuzetno glup čovek koji ni o cemu ništa ne zna (inteligencija 0. 45 – 0, 50). Pojma nema o pravu, još manje zna o ekonomiji (ne računam mafijaška znanja), nema veze sa istorijom a ni sa geografijom se ne slaže najbolje. Elokventan je kao bosanski planinski pas TORNJAK a duhovit kao Ivica Dačić. Katastrofa od čoveka. Vidi sad šta učini funkcija i neograničena moć od te baskije… Pravi razlog njegove mržnje prema svojoj majci Bosni je što je on njeno kopile. Umislio da mu je otac Čiča Draža Mihajlović.Tu mu zaista niko ne može pomoći.
Mnogi USA i EU diplomati javno govore da su Dodik i Vučić ljudska sramota i da ih treba eliminisati iz (političkog) života. Šta rade te CIA, MI6, BND, DGSE.. nije mi jasno. Gde su im ti snajperisti i Džems Bondovi, Sveci, Vajat Erpovi da prekrate muke, njemu i nama. Izgleda da toga ima samo u akcionim filmovima i kada treba koknuti nekog islamskog neposlušnog lidera.
Pročitajte još...

SLIKA DANA – Kondicioni trening pionira

Na izmaku jučerašnjeg sumornog dana lijepa slika na gornjem dijelu Banje. Pod budnim okom trenera četvorica pionira OFK Tuzla marljivo treniraju. Naravno, naravno… neka fotose...