U vremenu u kojem se sve mjeri brzinom, postoje mjesta koja nas vraćaju miru, pažnji i osjećaju da smo važni. Takav je salon Mr. Barber – prostor u kojem se luksuz ne pokazuje, nego osjeća.
U svakom pogledu, u svakoj pažljivo odmjerenoj gesti i toplom osmijehu koji vas dočekuje, vidi se ono što klijenti prepoznaju – iskrena strast prema ljepoti i želja da se svaka osoba osjeti posebno.

Glavni majstor i vlasnik Senad Kasumović nije samo frizer. On je majstor koji razumije da kosa nije samo frizura, nego izraz identiteta, raspoloženja i samopouzdanja. Njegove makaze ne prate samo linije, već priče. Svaka frizura ima karakter, a svaka promjena smisao.
U njegovom salonu sve odiše stilom i skladom: od ambijenta toplih tonova, pažljivo biranih detalja i svjetlosti koja miluje ogledala, do mirisa profesionalnih preparata koji stvaraju osjećaj profinjenosti.

To je luksuz bez distance — onaj koji šapuće, umjesto da se nameće.
ON vjeruje da prava ljepota ne traži buku ni pretenziju, nego mir, stručnost i povjerenje. Zato njegovi klijenti ne odlaze samo s novom frizurom, nego s novom energijom.

Svaka posjeta salonu Mr.Barber (koji se nalazi u Fišek zgradi na adresi Maršala Tita bb) postaje mali ritual samopouzdanja – trenutak u kojem se vraćamo sebi.
Ako tražite mjesto gdje se elegancija i profesionalnost susreću s toplinom i pažnjom, ovaj frizerski salon za muškarce je upravo to – utočište u kojem ljepota i istinska njega, postaju način života.

Naša lična preporuka bi bila brijanje, ali posebno brijanje koje samo ovdje možete doživjeti u Tuzli.
Za zakazivanje termina posjetite njihovu web stranicu www.mrbarber.ba ili ih pozovite na 062 288 914 . Više informacija o salonu možete saznati i na njihovim Facebook OVDJE ili Instagram OVDJE stranicama.




