sasa matic 3

Muzička zvijezda, Saša Matić, spreman je da još jednom pomjeri granice regionalne scene novim albumom pod nazivom „Noćas nam ne gine ljubav”. Album je urađen u saradnji sa kompanijom Telekom Srbija, koja je zvanični prijatelj projekta.

Prvi dio ovog spektakularnog izdanja stigao je danas u 11 sati, kada su objavljene prve četiri pjesme praćene vrhunski video-spotovima. Matić je okupio provjereni tim vrhunskih autora, među kojima su Jelena Trifunović, Bojan Vasić, Miloš Roganović i Danijel Pavlović, što, ako je suditi po prvim reakcijama publike, odradio sjajan posao.

Pjesme koje će oduševiti mnoge …


„Noćas nam ne gine ljubav”


„Krematorijum za ljubav”



„Sile zle”


„Bolje nikad nego kasno”

Saša Matić ne krije uzbuđenje zbog ove važne premijere:

„Ponosan sam što sam okupio ovako sjajan tim autora koji su dali maksimum da ove pjesme budu posebne. Vjerujem da će publika odmah prepoznati njihovu snagu i iskrenost. Album je nastajao s mnogo ljubavi i pažnje, svaki detalj je brižljivo osmišljen kako bi fanovima pružio nezaboravno iskustvo”, izjavio je popularni pjevač.

 

Pročitajte još...